10 darmowy wizytówek firm

Kto pierwszy ten lepszy!

Wystarczy na adres biuro@wchelmie.pl napisać w tytule maila "darmowa wizytówka" oraz w treści podać dane firmy oraz dane kontaktowe.
W przypadku pozostałych elementów na wizytówce będziemy kontaktować się drogą mailową.

Dla 10 pierwszych firm zostanie utworzona wizytówka w serwisie. Wizytówka będzie widoczna przez okres 1 roku bez opłat. Później właściciel firmy zdecyduje czy ma być widoczna (za opłatą) czy ma być usunięta.

Zasady publikacji

Zastrzeżenia: zgłoszona firma nie może prowadzić działalności wrażliwej, wzbudzającej kontrowersje. Administrator portalu decyduje o publikacji i decyzja nie podlega zaskarżeniu. Jeżeli zgłoszona firma nie spełni tych wymagań to zostanie wybrana kolejna na liście zgłoszeniowej. Lista zgłoszonych firm nie będzie publikowana.

Przedsiębiorca przesyłający dane dotyczące swojej firmy wyraża tym samym zgodę na ich przetwarzanie przez administratora serwisu (www.wchelmie.pl) i ich publikację w portalu. Podanie danych osobowych przez przedsiębiorcę jest całkowicie dobrowolne, jednak nie wyrażenie zgody na ich przetwarzanie może skutkować niemożliwością publikacji informacji o firmie. Przedsiębiorca w każdej chwili może napisać na adres biuro@wchelmie.pl i zażądać zmiany lub usunięcia podanych informacji.

Czas obowiązywania promocji nieograniczony

Promocja

10 darmowy wizytówek firm

Kto pierwszy ten lepszy!

Wystarczy na adres biuro@wchelmie.pl napisać w tytule ...

Promocja

Darmowa informacja o rabacie/promocji

Chcą Państwo poinformować innych o promocjach w swoim sklepie lub firmie?

...

Promocja

Dodaj firmę 10% taniej

Do końca lipca 2017 dodanie wizytówki premium firmy jest o 20% tańsze ...